Povolební hodnocení

Je potřeba zhodnotit výsledky voleb

Jménem sociální demokracie, nejen na Praze 8, bych chtěl poděkovat všem občanům, kteří přišli k volbám. Ještě více pak těm, kteří se rozhodli volit naši stranu. Bohužel, volební výsledek naší strany se i přes faktické vítězství rovná velké prohře. Vládu sestaví a moc převezmou pravicové strany. Čeká nás utahování opasků a pravicové reformy. Doufejme, že snad nebudou opět zaměřeny především proti těm dolním deseti miliónům, jak tomu bylo v minulosti.

Předpokládám, že sociální demokracie projde obrodným procesem. Vrátíme se k pokoře a k rozhovorů s lidmi. Přestaneme být arogantní, protože to je vlastnost patřící pravici. Sociální demokracie se musí věnovat politice opět srdcem a ne peněženkou. Zamyslet se nad sebou musíme všichni a členové ČSSD v Praze 8 to udělají.

Sociální demokracie na Praze 8 chce poděkovat našim voličům k tomu, že máme nejlepší volební výsledek v Praze. Zároveň zde získala pravice nejméně hlasů. Doufám, že tato dobrá zpráva se potvrdí i v dalších, tentokráte v komunálních, volbách.

Městská část Praha 8

Městská část Praha 8

Facebook MČ Praha 8

Facebook MČ Praha 8

Praha.eu

Praha.eu

Měsíčník Osmička

Měsíčník Osmička

ČSSD Praha 8

ČSSD Praha 8

Městská část Praha 8

Úřad městské části Praha 8
Zenklova 1/35
180 48 Praha 8

roman.petrus@praha8.cz

+420 222 805 124