Bude slavnostně zahájena veřejná sbírka na stavbu naučné stezky v Čimickém háji

V sobotu 10. září 2016 se v areálu dopravního hřiště u ZŠ Glowackého (Glowackého 555/6, Praha 8) koná benefiční akce Pro Čimický háj, kterou pořádá za podpory MČ Praha 8 spolek Vědomý dotek. Akcí odstartuje veřejná sbírka na výstavbu naučné stezky v Čimickém háji. „Je velmi potěšující, že se naši občané podílejí na zlepšování stavu životního prostředí ve svém okolí. Naše městská část se jim v tom bude snažit maximálně pomáhat,“ uvedl předseda Komise pro životní prostředí Vít Céza. Nejdříve proběhne od 14:00 do 18:00 zábavné odpoledne pro děti i jejich rodiče. V jeho rámci se uskuteční dětská diskotéka, trubači zahrají na lovecké rohy a skupina Blabuburo na africké bubny.

Za účasti pana starosty Romana Petruse proběhne rovněž křest knihy Pohádky z Čimického háje. Akce navíc nabídne bohatý doprovodný program pro děti, které se mohou těšit například na zvířátka ze záchranné stanice, ukázku hasičské techniky, nebo na vojáky v historických uniformách.

Po skončení zábavného odpoledne proběhne na stejném místě od 19:00 benefiční koncert pro Čimický háj, který se ponese v pohodovém folkovém duchu. Vystoupí na něm písničkář Mirek Kemel s kapelou, který je také jedním z našich nejznámějších karikaturistů. Slyšet bude možné také další písničkářku Elišku Sýkorovou. Těšit se lze i na vystoupení muzikálového zpěváka Jaromíra Holuba, která hrál v mnoha našich významných muzikálech. Vstup na zábavné odpoledne je zdarma a na benefiční koncert je vstupné 100 Kč.

Zdroj: www.praha8.cz

Městská část Praha 8

Městská část Praha 8

Facebook MČ Praha 8

Facebook MČ Praha 8

Praha.eu

Praha.eu

Měsíčník Osmička

Měsíčník Osmička

ČSSD Praha 8

ČSSD Praha 8

Městská část Praha 8

Úřad městské části Praha 8
Zenklova 1/35
180 48 Praha 8

roman.petrus@praha8.cz

+420 222 805 124