Bezplatný právní poradenský servis

I nadále je možné využít bezplatný právní poradenský servis. Jednou týdně mohou občané Prahy 8 konzultovat své dotazy na Libeňském zámku. Poradenská činnost je poskytována v oblasti bydlení, expertních stanovisek a konzultací k legislativě v oblasti družstevního i vlastnického bydlení a služeb spojených s touto problematikou, dále pak v oblasti Občanského zákoníku a Zákona o obchodních korporacích.

„Bezplatná právní poradna pro občany zcela splnila svůj účel a mezi občany je velmi populární. Proto jsme se rozhodli v ní pokračovat i nadále za stejných podmínek. Věřím, že občané budou využívat těchto služeb k řešení svých problémů tak, jako v minulosti,“ uvádí starosta MČ Praha 8 Roman Petrus (ČSSD).

Právní servis je poskytován každou středu v místnosti č. 2 na Libeňském zámku (Zeklova 1/35, Praha 8). Poradenství bude poskytovat JUDr. Pavel Sirůček, právník Sdružení nájemníků ČR. Sjednání termínu je možné po předchozím telefonickém objednání na telefonu JUDr. Pavla Sirůčka +420 723 838 553.

Zdroj: www.praha8.cz

Městská část Praha 8

Městská část Praha 8

Facebook MČ Praha 8

Facebook MČ Praha 8

Praha.eu

Praha.eu

Měsíčník Osmička

Měsíčník Osmička

ČSSD Praha 8

ČSSD Praha 8

Městská část Praha 8

Úřad městské části Praha 8
Zenklova 1/35
180 48 Praha 8

roman.petrus@praha8.cz

+420 222 805 124