Slavnostní vyhodnocení podzimní části Křížovkářské ligy

V pondělí 12. prosince 2016 proběhlo v DPS Bulovka za účasti starosty městské části Prahy 8 Romana Petruse (ČSSD) slavnostní vyhodnocení podzimní části Křížovkářské ligy, která měla více než 300 účastníků. Zahájena byla v říjnu letošního roku a soutěže se bezplatně mohli zúčastnit všichni zájemci starší 60 let s bydlištěm na Praze 8.

Účastníci obdrželi každý týden novou křížovku. „Křížovkářská liga nepřináší našim starším spoluobčanům jen zajímavou zábavu, ale má svůj velký přinos i v péči o jejich duševní zdraví. Pravidelným luštěním křížovek totiž procvičují a udržují svoji paměť,“ uvedl starosta Prahy 8 Roman Petrus (ČSSD), který byl iniciátorem vzniku této soutěže.

Křížovkářské ligy se už tradičně účastnili klienti DPS Bulovka, DPS Burešova, DPS Křižíkova a nově i obyvatelé DPS Nová slunečnice, DPS Kobylisy a DPS Ďáblice. Možnost zapojit se do luštění měli i senioři, kteří nevyužívají služeb žádného z výše zmíněných zařízení. Registrovat se mohli v DPS Kobylisy a tam také obdrželi každý čtvrtek novou křížovku.

Zdroj: www.praha8.cz

Městská část Praha 8

Městská část Praha 8

Facebook MČ Praha 8

Facebook MČ Praha 8

Praha.eu

Praha.eu

Měsíčník Osmička

Měsíčník Osmička

ČSSD Praha 8

ČSSD Praha 8

Městská část Praha 8

Úřad městské části Praha 8
Zenklova 1/35
180 48 Praha 8

roman.petrus@praha8.cz

+420 222 805 124