Taťka fest už potřetí nabídl společnou zábavu tatínků s jejich dětmi

V neděli 24. září 2017 proběhl v Beachklubu Ládví už třetí ročník populárního Taťka festu, který se konal pod záštitou starosty městské části Prahy 8 Romana Petruse. Ten opět nabídl spoustu zábavy pro děti a jejich rodiče.

Nejmladší návštěvníky akce určitě potěšila možnost vyzkoušet si stříkání hadicí na terč u stánku hasičů. Velmi navštěvovaný byl i popelářský vůz Pražských služeb. Na akci nechyběla ani podrobná prezentace práce městské policie a vystoupení loutkového souboru Jiskra.

Taťka fest nabídl i spoustu aktivní zábavy. Bylo totiž možné si například zahrát fotbal v kleci nebo lidský fotbálek. Návštěvníci akce si také mohli vyzkoušet plážový volejbal, tenis, lukostřelbu, pétanque a ping pong. V jejím průběhu si navíc šlo na ohništi opéct špekáčky.

„Taťka fest si získal velkou oblibu i tím, že na rozdíl od většiny podobných akcí nabízí především společnou zábavu pro tatínky a jejich děti. Chceme určitě i nadále pokračovat v úspěšné spolupráci s jeho organizátorem Beachklubem Ládví, aby se v jeho areálu konalo co nejvíce zajímavých akcí určených pro širokou veřejnost,“ uvedl starosta Prahy 8 Roman Petrus.

Zdroj: www.praha8.cz

Městská část Praha 8

Městská část Praha 8

Facebook MČ Praha 8

Facebook MČ Praha 8

Praha.eu

Praha.eu

Měsíčník Osmička

Měsíčník Osmička

ČSSD Praha 8

ČSSD Praha 8

Městská část Praha 8

Úřad městské části Praha 8
Zenklova 1/35
180 48 Praha 8

roman.petrus@praha8.cz

+420 222 805 124